Únor 2008

Pes u moře nádhera

29. února 2008 v 18:58 | VanyŁka |  [Ł] Psi
NApište co si myslíte o tomhle super obrázku!!

žároFky

26. února 2008 v 21:39 | VanyŁka |  [Ł]Pixels

smajlíci

19. února 2008 v 20:06 | VanyŁka


Masíčka

19. února 2008 v 18:38 | VanyŁka |  [Ł]Pixels

10 nejoblíbenějších psích ras

15. února 2008 v 22:34 | VanyŁka |  [Ł]WOW

10 nejoblíbenějších psích ras

Měl by hlídat, nebo se hlavně mazlit? Měl by umět žít venku, nebo s vámi v posteli?

To jsou pro většinu z nás otázky, jenž rozhodují o volbě pejska, který obohatí naši rodinu. Blesk seřadil rasy psů podle jejich oblíbenosti - tedy počtu štěňat s "papíry", která se prodala za loňský rok.
Německý ovčák
Jaký je: věrný, neohrožený, ovladatelný a neúplatný. Je rozhodně odvážný a tvrdý, když to je zapotřebí. Ochrání vás i majetek. Je skvělý jako služební pes pro policisty a ochranku.
Hodí se: pro aktivní lidi, kteří mu dopřejí dost pohybu. Je také vhodný i na hlídání, doprovod a ochra nu nebo speciální práce, kde je využit jeho skvělý čich - např. vyhledávání lidí v lavinových závalech.
Kolik se jich prodalo: 4000 štěňat
Jezevčík
Jaký je: svérázný, sebevědomý, chytrý a vynalézavý, zvláště pokud jde o jeho vlastní blaho. Je přizpůsobivý. Nesnáší dril a tvrdý výcvik. Je nadán pro lov. Miluje pohodlí.
Hodí se: jako společník pro lidi, kteří berou psa jako člena rodiny a tolerují mu, že si občas postaví hlavu.
Kolik se jich prodalo: 2500 štěňat
"Jorkšír"
Jaký je: zcela oddaný svému majiteli, hravý, společenský. Vrozené má většinou i pevné zdraví a temperament. Snáší i další psy nebo děti.
Hodí se: do rodiny s dětmi jako společník a kamarád k lumpárnám. Počítat musíte s tím, že jeho srst vyžaduje pravidelnou péči.
Kolik se jich prodalo: 1600 štěňat
Labrador
Jaký je: oddaný společník, aktivní a velmi učenlivý, miluje vodu a je připraven stále se učit a zdokonalovat, pokud ho správně motivujete.
Hodí se: inteligentní, čilý, bystrý, poslušný a oddaný pes. Má laskavou povahu, bez stopy agresivity nebo nevhodné bázlivosti.
Kolik se jich prodalo: 1300 štěňat
Zlatý retrívr
Jaký je: poslušný a inteligentní, od přírody velmi pracovitý. Je laskavý, přátelský, důvěřivý, sebejistý, citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný.
Hodí se: díky téměř nevyčerpatelné trpělivosti je skvělý do rodiny k dětem. Hodí se i pro terapie v případě postižených - ať tělesně či jinak.
Kolik se jich prodalo: 900 štěňat
Knírač malý
Jaký je: chytrý, společenský pes, s láskou k dětem. Není rozhodně agresivní. Pozor - velmi často štěká, což vadí, je-li chován v bytě.
Hodí se: ideálně k rodinnému domku - právě tam nevadí jeho reakce na každý zvuk či pohyb - štěkání. Skvělý je jako společník pro děti.
Kolik se jich prodalo: 700 štěňat
Čivava
Jaká je: rychlá, velmi odvážná, živá a pohotová. Má vlastní hlavu a pokud ji někdo naštve, neodradí ji od odvety vůbec nic -natož velikost nepřítele.
Hodí se: spíše k odrostlejším dětem nebo starším lidem - je skvělým přítelem, ale pokud ji podráždíte, klidně vás pokouše. Je to paličák.
Kolik se jich prodalo: 700 štěňat
Německý ohař
Jaký je: vyrovnaný, spolehlivý s dobrým charakterem. Dá se skvěle zvládat, ačkoli je velmi temperamentní. Nebojí se.
Hodí se: spíše se hodí pro aktivního člověka, kterému není zatěžko dopřát mu opravdu hodně každodenního pohybu. Ne ní hlídač, ale je skvělý společník.
Kolik se jich prodalo: 650 štěňat
"Berňák"
Jaký je: chytrý, pracovitý, jemný a pozorný ke svému pánovi. Pokud s ním budete zacházet hrubě, stane se plachým a uzavře se. Proto radíme poradit se.
Hodí se: k rodinnému domu nebo k hospodářství, protože je přátelský ke všemu živému. Pokud ho vychováte, bude i dobrým hlídačem.
Kolik se jich prodalo: 600 štěňat
"Kavalír"
Jaký je: aktivní, zábavný, přítulný a laskavý pes, smělý a absolutně nebojácný. Je živý, přátelský a nevázaný, bez sklonu k nervozitě či agresivitě.
Hodí se: protože není vůbec agresivní a chce se zavděčit, hodí se i pro začínající majitele psů. Dobře se mu daří i v panelákovém bytě.
Kolik se jich prodalo: 580 štěňat

belou

14. února 2008 v 20:30 | VanyŁka |  [Ł]Pixels

Čivava zachránila kojence před chřestýšem

14. února 2008 v 20:24 | VanyŁka |  [Ł]WOW

Čivava zachránila kojence před chřestýšem

Možná je čivava jedním z nejmenších psích plemen, přesto má v sobě stále odvahu a bojovnost vlka.

Prokázala to jedna odvážná zástupkyně tohoto plemene z amerického státu Colorado. Když totiž chřestýš chtěl uštknout jednoletého chlapečka, Zoey odvážně vstoupila plazovi do cesty a zahnala ho.
Maličký Booker West si hrál v zahradě svých prarodičů u pítka pro ptáčky. V tu chvíli se k němu připlazil nebezpečný had rozhodnut zaútočit. Do cesty mu ovšem vstoupila Zoey a všechny smrtelné dávky jedu pochytala do svého těla. "Vletěla mezi Brokera a toho hada a v ten okamžik jsem uslyšel její bolestivé vytí," vyprávěl chlapcův dědeček Monty Long.
Fenku okamžitě převezli k veterináři, ten však dával odvážné psici jen malou šanci na přežití. Chřestýší jed je pro dvou a půlkilové tělo příliš velkou dávkou. Přesto Zoey opět zabojovala a z napadení hadem se vzpamatovala. Dnes opět skotačí v zahradě.

za nej text

9. února 2008 v 16:26 | VanyŁka
Vyhrála Gina a Adéle moc děkují za zúčastnění zúčastni se i příště Áďo :)

Německý ovčák

9. února 2008 v 16:19 | VanyŁka
Mnoho lidí mi nesprávně říká "vlčák". S vlkem nemám mnoho
společného, snad jen pradávný původ. Název plemene napovídá odkud pocházím.
Moje obliba, všestranného služebního psa, začala narůstat po první světové válce a dnes jsem nejrozšířenější služební pes, chovaný po celém světě.
Míry mého plemene u fen > 55 - 61 cm a u psů > 60 - 66 cm
Barvu srsti mám nejčastěji černožlutou, ale mohu být také vlkošedý nebo černý.
Jsem velmi silný, mrštný, rychlý, vytrvalý, temperamentní, odvážný, vrozeně ostrý, k cizím lidem nedůvěřivý, učenlivý a navíc mám výborný čich.
Jsem typický klusák, vyžaduji vydatné venčení a pevnou ruku.

Pomoz holčičce

5. února 2008 v 19:48 | VanyŁka |  [Ł]J a blog!
Tahle holčička si vycáká všechnu vodu z vany! Pomoz jí a dej si to na svůj blog! Stačí když se připíšeš!!!Honem!

Bumbrlíci

5. února 2008 v 19:46 | VanyŁka |  [Ł]J a blog!
Tihle malí bumbrlíci se chtějí za každou cenu proslavit! Pomůžeš jim za cestě za slávou? Připoj svůj podpis a tím zasebe řekneš, že mají opravdové nadání...
... Bety,ChocO,PiPeNa, Smalli , Ambris , KaTuSh :O) , BramborQa, Lidka7,Janička,VanyŁka

žáížalka

5. února 2008 v 19:45 | VanyŁka |  [Ł]J a blog!
NO takže retěžček
Tahle žížalka se chce stát tou nejdelší žížalkouu na světě a vytvořit tím rekordní délku všech žížalek. Svým podpisem jí prodloužíš.
Pokud jsi se rozhodl/a naší žížalku prodloužit,připoj svůj podpis:

Zmrzlinový řetzězák

5. února 2008 v 19:40 | VanyŁka |  [Ł]J a blog!
»Máš rád/a zmrzliny?
Joo a jak..
»A jaká je tvá oblíbená příchuť?
Vanilka :D
»No to je náhoda,moje taky!:)
Tak to není plavdaaa.xD

mimozemšťani-pravda

5. února 2008 v 18:39 | VanyŁka |  [Ł] Videa

opravdovej nebo co?

5. února 2008 v 18:31 | VanyŁka |  [Ł] Videa