Leden 2007

koníci

27. ledna 2007 v 15:02 | Vanilka |  [Ł] Horses
pro mně osobně je nejlepší kůň frísák a vy si můžete hlasovat pro svýho

pejsci

5. ledna 2007 v 14:40 | Vanilka |  [Ł] Psi
jezevčík. krátkosrstý jezevčík
nejznáměnším a pravděpodobně také nejstarším typem jezevčíka je jeho krátkosrstá varieta.Dlouho-a drsnosrstý typ byl vyšlěchtěn teprve později právěz této varianty.Kožíšek krátkosrstého jezevčíka je na opak měkký jako semiš a jeho živá,zvědavý povaha z něj dělá jak vděčného domácího mazlíčka,tak užitečnéholovecký využitelného psa.
věrný a aktivní pes
psi mohou být rozhodnější než feny a vhodnější k hlídání svých domovů.Také jsou ostražitější před cizinci,kteří jsou na jejich území.Každopádně psi jezevčíků nejsou náchylnější než feny k tomu být dominantními nerodinnými psy,ani nenesou nelibě manipulaci nebo vedení ke kázni,jak tomu je u některých jiných plemn psů.

zpěváísi a hvězdy

5. ledna 2007 v 14:14 | já
Michael jackson : povolání: Zpěvák.skladatel,tanečník,hudební producent.
Celé jméno: Michael Joseph Jackson
přezdívky: wacko jacko,(cvok jacko)Král poppu Jednorukavičkář
Znamení panna
výška: 178
charakteristická znamení ?měsíční chůze na jevišti,nosí jen jednu bílou rukavici a vždy bílé ponožky do černých bot.
má rád: děti,cirkusy,zoo a zvířata-nejvíc opičáky a medvídky koala,Liz Taylor
nemá rád: soudní síně a lakotu
popularita : po celém světě prodl víc než 170 milionů alb.
Mychael Jackson řekl: Lidé si myslí,že mě znají,ale není to pravda.V podstatě jsem jeden z nejosamělejších lidí na světě.Občas pláču,protože to bolí.Abych byl upřímný: být mnou,to bolí.
koníci no nejou nádherní?

blog

4. ledna 2007 v 20:48
ahoj někomu se tenhle blog nelíbí a já bych chtěla vědět proč a co mu tady chybí tak hlasujte do ankety prosím a napište do komentářů co tam má být navíc prosím díííííííííííííííííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyy
Moon and Horses Art Print

něco k tomuto blogu

4. ledna 2007 v 18:41
no ahoj možná si někdo říká že je to příšernej blog votřesnej a taky se sebe vůbec ptáte jak někdo může takovej blog vytvořit ale já teprve začínám a je pravda že tady toho moc ještě nemám není divu kdyt jsem dneska začala a le pracuju na tom abych mohla tenhle blog vylepšit proto jsem sem dala tuhle anketu abyjste napsaly jestli se vám to tu líbí nebo ne!!!!!!a prosím vás abyjste mi dolů do komentářů napsaly co tady na tomto blogu chybí a je so ho pokusím zařídit podle vašich představ díky!!!!
Plavení koníStádo mustangů

hafling

4. ledna 2007 v 18:30
Hafling: Když se řekne hafling,téměř každému se vybaví obtaz nevelkého bělohřívého ryzáka se zlatou srstí odznaky na hlavě.Lae nejen jejich jedinečný nezaměnitelný vzhled je to,co lidem utkví v paměti-také výborná povaha,všestrannost a nenáročnost těchto malých koní jim dělá po celém světě dobrou reklamu: z regionálního horského koníka se tak během několika 10tiletí stalo světoznáme plemeno,jehož stavy překročily 250 000 jedinců.
haflingové pocházejí z tyrolské oblasti Alp,která se nachází částí v Rakousku a částá v Itálii.Odtud pramní různé spory týkající se určení zěmě původu,za kterou je oficiálně považováno Rakousko-přestože vesnička hafling,podle níž toto plemeno dostalo svoje jméno,leží v dnešní Itálii.tady máte fotku haflinga

angl.plonkrevník

4. ledna 2007 v 18:15
Anglický plnokrevník: Byl vyšlechtěn v průběhu 17. a 18. století.Právem se řadí k nejrychlejším a nejdrašším koním.Často byl využíván k zušlechtování jiných plemen.Výborných výsledků dosahuje v dostizích,ale úspěšný býva i v dalších jezdeckých dizciplínách.
Zrozen k běhu: angl.plnokrevník byl záměrně šlechtěn k dosahování co největší rychlosti.V podstatě existují 2 typy těchto koní.1 jsou koně pro rovinné dostihy,kteří se vyznačují jemnější tělěsnou stavbou.dostizích startují ve věku 2 až 3 let.Naopak do překážkovích dostihů (steeple-chase)jsou přihlašováni až po překročení hranice 4let,neboť jejich příprava je daleko náročnější a navíc musí být i plně tělesně vyvinuti.Víjmkou není ani přítomnost 13 letých koní ve startovním poli.

fríský kun

4. ledna 2007 v 18:05
Zbarvení: Nečastějším zbarvením u fríského koně je černá ale můžeme se setkat i s hnědou barvou, fríský kůň je velmi elegantní a ochotný k práci,ale můžeme si na něm i zajezdit.
miluju frísany

mimochodník

4. ledna 2007 v 17:50
Zbarvení: Tenesseeeský mimochodník se vyskytuje ve všech barvách a skvrny jsou také povoleny.
Vžška: V průměru 152 cm.
Využití: Tenesseeský mimochodník se využívá k ježdění,obvykle s lehkou zápřeží.Díky efektímu vysokému chodu se hodí na vytrvalostní závody.Uplatnění nachází též ve westernovém ježdění a drezúře,i když klus není příliš dobrý.
Popis: Hlava je velká s rovným profilem a malíma špičatýma ušima.Trup je krátký a hluboký,muhutná plec je šikmá.Kůň hlavu nosí hlavu poměrně vysoko a dělá dlouhé kroky.Rychle se učí,ale za to má prudkou povahu,takže není příliš vhodný pro začínající jezdce.

pony CHincoteague

4. ledna 2007 v 17:28
Zbarvení:Obvykle mají poníci skvrnité zbarvení,tedy tamvě či svtěle hnědé skvrny na bílém podkaldu.Najdeme ale i poníky s jednotným zbarvením,vězšinou vraníky nebo kaštanové hnědáky.
Lightning and Silhouette of Horse Poster

americký pony

4. ledna 2007 v 17:14
Zbarvení:většina amerických poníků je zbarvena jako plemeno appaloosa,takže mají obvykle bílou barvu na bedrech a zádi a tmavéoválné skvrny.Vory se všakznačně liší.Někdy má poník po celém těle velké skvrny,jindy je tečkovaný.Také je možná varianta s bílímiskvrnami na tmabém podkladu.Kopyta jsou černobíle prohovaná.Najdeme také grošáky,ale zbarvené paint a pinto povolená nejsou.
Tennesseeský mimochodník

koně

4. ledna 2007 v 17:00
koně jsou zvířata nápomocná užitečná a taky je s nimy zábava.
plemena koní palomino -Ideální barvou je u koní palomino zlatá,jakou najdeme na zlatých mincích,ale samozřejmě existují různé jiné odstíny.Hříva a ocas mívají barvu bílou,stříbrnou či slonovinovou,ale je povoleno až 15%tmavší či zrzavé srsti.Oči bývají černé nebo hnědé a kůže většinou šedá,černá nebo hnědá

zvířátka

4. ledna 2007 v 16:46
tady si hlasujte na nejlepší zvířátko omlouvám se že toho tady ještě moc nemám
Running Horse At Sunset Art Print by Julie Habel